COACHING

Miks minuga töötada?

Terviklik lähenemine tervisele ja toitumisele tagab üleüldise rahulolu ja tasakaalu igapäevaelus. Tehes teadlikumaid ja tervislikumaid valikuid võid oma elust suuremat naudingut tunda. Püstita ja saavuta eesmärke, suuna stressi, vabane sõltuvustest, toitu tervislikult ja jätkusuutlikult, ole energiline ning emotsionaalselt tasakaalus, leia kirg ja rõõm oma elus!

MIS ON `COACHINGU` ALUSEKS?

  • Katkematu koostöö. ‘Holistic Health Coach’ või holistiline tervisenõustaja on teejuhiks ja mentoriks, kellega usalduslikus ja järjepidevas koostöös seada reaalsed sihid oma heaolu edendamiseks.
  • Individuaalsus. Coach aitab sul navigeeruda selles keerulises ‘tervisliku toidu’ maailmas ning leida just sulle sobiv lähenemine ja hoida sind sinu enda kursil.
  • Terviklik lähenemine. Koos töötades ei tegele me ainult sellega, mida sa sööd, vaid vaatleme sinu elustiili tervikuna – suhted, füüsiline tervis, karjäär, uni, toitumine, spirituaalsus. Selliselt suudad pikaajaliselt ja mõjuvalt oma käitumismustreid korrigeerida. 
  • Jätkusuutlikud käitumismustrid. Coachingu käigus avastame olulised sõlmpunktid sinu elus ja harutame need koos lahti. Sõltuvuse, kaaluprobleemide, emotsionaalse kurnatuse või pikaaegsete negatiivsete käitumismustrite muutmine on väljakutse, millega me kõik päevast päeva tegeleme.
  • Suurem rahulolu ja õnnetunne. Coaching annab sulle tõuke võtta vastutus enda kätesse, elada täisväärtuslikku ja tervislikku elu!

MIDA ‘TERVISE-COACHING’ SISALDAB?

  • Üks-ühele konsultatsioon. Coaching tähendab intensiivset eneseavamist ja -avastamist. Leiame lahendused ja püstitame eesmärgid mugavustsoonist loobumiseks, oma valikutes korrektuuride tegemiseks ja halbade harjumuste muutmiseks. 
  • Motivatsioon, abi ja toetus. Uued perspektiivid ja selgus kogu programmi vältel. Tervise puhul ei ole olemas kiireid lahendusi, ükskõik, kui väga me neid ei sooviks. Coaching annab sulle jõu, meelekindluse ja ettevõtlikkuse oma elus püsivate muutuste läbiviimiseks. Minu eesmärk on anda sulle iseseisvus oma elu edukal juhtimisel parema tervise, enesetunde ja meelerahu poole. 
  • Tervisenõustamine. Võtame  arvesse sinu eripära, tervisliku seisundi, elustiili ja eesmärgid. Vastavalt sellele paneme kokku sinu isiklikud toitumisplaanid, treeningu, retseptid ja artiklid. Me ei hakka kaloreid lugema ega pealiskaudseid eesmärke püstitama, vaid tegeleme heaoluga terviklikult (holistlikult) ja süvitsi. 
  • Toitumisalane nõu. Minu eesmärk on aidata sind tervislikuma toidu valimisel, õpetada sulle lihtsat toiduainete kombineerimist ja tehnikaid tervislikuma ja maitsvama kodutoidu valmistamiseks. Terviklik toitumine ei tähenda, et sa toitu enam nautida ei saa. Õigete toiduvalmistamistehnikatega on sinu menüü rikkalikum kui iial varem.