Perfect Spot

MINUST

tervisenõustaja

Tere! Mina olen Liina, NAUDE looja.

Minu eesmärk coachina on suunata noori täiskasvanuid usalduslikumasse suhtesse iseendaga, et teha elus teadlikumaid ja tervislikumaid valikuid.

Olen multitalent paljude supervõimetega. Nagu sinagi!

Enne NAUDE loomist töötasin pikalt tipp-restoranide köökides. Kui tervisemured hakkasid suure stressi tõttu endast märku andma, muutsin ellusuhtumist kardinaalselt. Minust sai integratiivse tervise ja toitumise nõustaja.

Mul on fotograafi kutse, olen kirglik disainer. Õpin liikuvat graafikat.

Mul on väikeses Pärnus köögivilja- ja ürdiaed. Fännan filme ja kunsti. Kõige enam aga naudin reisimist ja õppimist.

Ma olen taibanud, kui väike olen ma looduse ees. Olen tänulik, et saan tõsta jala jala ette ja rännata. NAUDE tähistab seda rõõmu ja tänu. 

Julgustan lihtsat ja loomulikku, jätkusuutlikku eluviisi.

Integratiivse toitumis- ja tervisenõustaja diplomi sain maailma suurimast toitumiskoolist Institute For Integrative Nutrition. Olen lummatud terviklikust lähenemisest elule, inimesele, tervisele, toitumisele.

Olles ise järjepidevalt õppimas elu tõdesid vitaalsuse ja õnne saavutamiseks, eesmärkide püstitamisest ja täitmisest, saan pakkuda oma klientidele ainulaadset ja personaalset, sihtidele pühendatud nõustamist, et transformatsioon oleks tõhus, kuid nauditav.

 

Me ei hakka kaloreid lugema, vaid leiame just sinu eluviisiga sobiva toitumise, rutiini, treeningu. 

Holistilise tervisenõustajana oskan pakkuda tuge rajal, mis viib rahuloluni, vabastab stressist ja halbadest harjumustest.

Olen õppinud ja annan edasi olulisi teadmisi füüsilistest harjutustest, toidu ja toitainete tundmise tähtsusest, tervete ja tervendavate suhete hoidmisest, avatuse ja paindlikkuse väärtustest, spirituaalsusest. 

Integreerin oma praktikas tänapäevase teadusliku lähenemise traditsiooniliste tõekspidamistega.